Loading...
ul. Duża 1/10, 70-00 Warszawa, Polska
Pn. - Pt. : 09.00 - 18.00
+48 222 333 222

Zadania Parlamentu Europejskiego

Parlament Europejski pełni kluczową rolę w strukturze politycznej i ustawodawczej Unii Europejskiej, będąc głównym forum debaty publicznej i decyzji na poziomie kontynentalnym. Jego działania i kompetencje kształtują kierunki rozwoju UE, wpływając na życie codzienne milionów Europejczyków.

Czytaj Dalej

Siedziba Parlamentu Europejskiego

Pytanie o to, gdzie znajduje się parlament europejski siedziba, prowadzi nas do jednej z najbardziej unikatowych cech tego instytucji: ma ona nie jedną, a trzy oficjalne siedziby. Główne prace parlamentarne odbywają się w Strasburgu we Francji, gdzie przeprowadzane są miesięczne sesje plenarne.

Czytaj Dalej

Spotkania z Wyborcami w Krajowych Okręgach

Nasza koalicja zorganizuje serię spotkań w różnych częściach kraju. Chcemy słuchać opinii, potrzeb i oczekiwań obywateli, by nasza praca w Parlamencie była jak najbardziej efektywna.

Czytaj Dalej

Szkolenia dla Młodych Aktywistów

Rusza nowa edycja programu szkoleniowego dla młodych ludzi chcących aktywnie działać w polityce. Zachęcamy do zgłaszania się i wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu!

Czytaj Dalej

Podsumowanie Roku Działalności Koalicji

W najbliższym czasie opublikujemy roczne sprawozdanie z działalności naszej koalicji. Zawierać będzie ono najważniejsze osiągnięcia, wyzwania i plany na przyszłość.

Czytaj Dalej

Udział w Międzynarodowym Forum w Paryżu

W przyszłym miesiącu przedstawiciele naszej koalicji wezmą udział w ważnym forum dyskusyjnym w Paryżu. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń z naszymi europejskimi partnerami.

Czytaj Dalej